Милан се спаси од пораз со пенал во 97-мата минута, Нестор го збуни Донарума (Видео)

Несторовски повторно е еден од клучните играчи кај Фриулијаните, а и Пандев со Џенова освои бод во градското дерби.

Слични вести...