Милан влезе на листата на клубови кои го сакаат Алиоски

Можно е од следната сезона да имаме македонски репрезентативец меѓу Росонерите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *