Можни состави – Муслиу се враќа во одбраната, Милевски бара место за Николов и Миовски против Германците (Фото)

Стандардниот стопер ја одлежа „жолтицата“ и ќе биде стартер, можно е и Николов и Миовски да го почнат мечот, а останатите 8 првотимци што го победија Лихтенштајн би требало да истрчааат на Арената на мега-дуелот со првиот фаворит во нашата група

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *