Мурињо е мало дете за тренерот на Ботошани, полуде кога тимот му прими гол во последна минута (Видео)

Тренерот на Бабунски и Ашковски се фрли на земја од очај, па влета на терен, се соблече, направи шоу.

Слични вести...