МЗТ и Работнички дефинитивно ќе играат во втората АБА-лига

Во следната сезона на регионална сцена ќе има скопско дерби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *