МЗТ повторно најави дека нема да ги пушти своите играчи да настапат за репрезентација

Металците се лути што КФМ не презема одговорност, иако кошаркарите на МЗТ се повредија играјќи за националниот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *