МЗТ Скопје со челична одбрана до победа во Сараево

Македонскиот претставник во АБА 2 лигата одигра брилијантно во дефанзивниот дел и ги победи Спарс со 77:65.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *