МЗТ во атак на „пет од пет“ против сараевскиот Спарс

Штрковите денес гостуваат кај противник по нивна мерка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *