На полноќ, ќе биде жестоко и во НБА и во НХЛ

Во Полноќниот експрес ви нудиме мини-анализи од три кошаркарски и два хокејарски мечеви

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *