Надал: Моментално сум еден од двајцата најдобри тенисери

Дипломатски одговор даде Кралот на земјата на прашањето кој е најдобар тенисер на сите времиња.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *