Наместо да излезе од игра, тргна да се тепа со навивач (Видео)

Неверојатна сцена во француската втора лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *