Навали народе, од утре почнува продажбата на билети за пријателскиот меч со Словенија

Само за две трибини ќе се продаваат билети, но ќе може да има над 10.000 навивачи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *