Навивачите на Милан од автобус го извлекле Донарума и му дале ултиматум до мечот со Јувентус!

Фановите го загубија трпението

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *