Навивачите од трибини ќе ги испратат Рисовите на ЕП!

Владата направи исклучок и по повеќе од една година ќе дозволи навивачи на трибините на арената „Тодор Проески“ за пријателскиот натпревар на Македонија против Словенија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *