Навивачите се вратија во НБА-салите и се случи чуден инцидент (Видео)

Што се случи на дуелот Вашингтон - Филаделфија?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *