Не е од оваа планета: Небесниот скок на Роналдо беше премногу и за голманот (видео)

Од преголема желба не успеа да ја затресе мрежата на Сасуоло.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *