Не можеше повозбудливо, Вардар ја елиминира Победа по долга серија пенали

Драматично беше во финишот кога Победа израмни во последниот напад за пенали, но рекордерот со пет пехари во купот го прегрме тешкото гостување во Прилеп и оди понатаму

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *