Драма во Прилеп, Победа израмни во последен миг, ќе има пенали на дербито со Вардар (Фото)

Прилепчани израмнија во последниот напад, па ударите од белата точка ќе одлучуваат за патникот во осминафиналето во Купот на Македонија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *