Нема крај на проблемите: Барселона загуби еден од главните спонзори

Спонзорот „Ракутен“ ја прекина соработката со Каталонците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *