Нема утка со Квоти на денот на Sport Life – Вчера беа добитни, денеска се со уште поголем коефициент (Фото)

Сите три натпревари вчера со квота од 11.76 се погодени, што е добар предизвик да се одигра и денешниот трилинг со вкупен коефициент од 14.58.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *