Несторовски им се приклучи на репрезентативните колеги пред заминувањето за Букурешт (Фото)

Повредениот напаѓач со поддршка со другарите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *