ЕХФ немаше дилеми – Митревски е МВП на колото во ЛШ (Видео)

Посебно атрактивна беше парадата и одбраната со глава на нашиот репрезентативец на мечот меѓу Порто и ПИК Сегед

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *