Ни Нико не успеа да го спаси Штутгарт – За Чурлинов немаше место ниту на клупа

Неочекуван пораз доживеа кандидатот за пласман во Бундеслигата, а македонскиот репрезентативец не беше во составот за дуелот со Вехен

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *