Никогаш нема да играат Лига на шампиони или Суперлига, ама реакцијата им е фантастична

Нудат замена на дресови од шестте англиски великани што ќе бидат дел од новиот проект за реплика дресови на нивниот клуб кој игра во четвртата по ранг лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *