Никола Ѓоргиев: Играме историски меч, нека биде победнички против Финците

Капитенот на нашата одбојкарска репрезентација очекува триумф на првиот меч за Македонија на големите натпреварувања.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *