Нов проблем во најава, Хетафе не сака да патува во Милано

Претседателот на клубот не ги пушта фудбалерите во италијанската област Ломбардија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *