Нова фризура, а Златан е „оној стариот“ – Милан го реши Лацио (видео)

Ибрахимовиќ паузираше три месеци поради повреда, а му требаа само шест минути да ја затресе мрежата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *