Нова опасност за ЛШ, се заговара за лига која ќе носи 10 милијарди евра!

По неуспешното формирање на Суперлигата, се подготвува нов фудбалски земјотрес.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *