Нова помош за Јуве? Торино бараше пенал, но судијата не им даде

Ракометот на Де Лихт не е санкциониран како пенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *