Новиот дрес на Аргентина ги разочара навивачите

Не покажаа нималку респект кон неодамна починатиот Диего Армандо Марадона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *