Ново шоу на Мурињо – Се скара со Лампард, па го бараше Дајер во тоалет (Видео)

Специјалниот не може да мирува и повторно имаше свое шоу.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *