Одбојкарите одат по злато во Европската сребрена лига, уште две победи до целта

Во денешното полуфинале против Хрватска, адутите ни се мотивацијата и домашниот терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *