Одлично прво и катастрофално второ полувреме – Вардар загуби кај Нексе

Хрватскиот тим оствари пресврт и по 10 последователни порази од Вардар стигна до славење.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *