Олимпиец на Уганда исчезна во Јапонија, оставил порака

Се трага по Секитолеко, кревачот на тегови не сака да се врати во родната земја

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *