Опасен инцидент во Хрватска – Торцида и Армада се степаа во Риека (Видео)

Според информациите од Хрватска има повредени во битката на навивачите на Хајдук и Риека

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *