Oсма титула за ЦСКА, или прва за Анадолу: Европа го чека новиот шампион

Во Виторија ќе се одлучува новиот кошаркарски владетел на Стариот континент

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *