Осогово му фати сеир на Мурињо само со еден збор

Македонскиот второлигаш одлично се претставува на социјалните мрежи, а со интересен твит се пошегува со одлуката на Специјалниот да ја прифати понудата на Тотенхем.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *