Осогово му фати сеир на Мурињо само со еден збор

Македонскиот второлигаш одлично се претставува на социјалните мрежи, а со интересен твит се пошегува со одлуката на Специјалниот да ја прифати понудата на Тотенхем.

Слични вести...