„Отпишаниот“ Иско вечерва капитен на Реал Мадрид

Чудна недела за шпанскиот репрезентативен плејмејкер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *