Пандевци се налутија откако примија гол во прва минута, прв пораз на Брегалница, делириум во Струга

Академија Пандев неочекувано убедливо ги порази Лавовите од Ѓорче, и го зазеде врвот на табелата во првата лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *