Петка за Јамајка, Италијанките веќе се гледаат во осминафиналето

Италија е само третата селекција која запиша две победи во првите две кола од групната фаза на женскиот Мундијал

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *