Петр Чех потпиша договор со хокејарски клуб

После завршувањето на фудбалската кариера, легендарниот голман се префрли на хокеј.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *