Почина легендарен водач на Делиите, прв воведе користење мегафон

Мирко Талијан беше икона на северната трибина на белградската „Маракана“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *