Погба потпиша за словенечки клуб

Во новата средина, 30-годишниот Погба ќе го носи дресот со бројот 26.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *