Погба се премисли, сега му се останува во Манчестер јунајтед

Французинот нема одиграно ниту еден меч во 2020 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *