Пол, Букер и Краудер во акција – Го декласираа Портланд, па останаа да диригираат за победа на женскиот тим на Феникс (Видео)

Играа и победија со 119:74 против Блејзерс, а потоа беа голема поддршка во финалето на женската НБА за Феникс меркјури против Чикаго скај.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *