Попрво би си пукал со пиштол во глава, отколку да ги натерам играчите да се вакцинираат

Контроверзниот газда на романскиот гигант со нова зачудувачка изјава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *