Поранешен „езерџија“ ќе го води женскиот тим на Лос Анџелес

Дерек Фишер ќе тактизира во ВНБА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *