Поранешниот број 1 тенисер во светот со екстремно решение: Би ги убил сите оние кои ја прекршуваат изолацијата

Дали е ова најдобар начин да останат дома оние кои треба да бидат во карантин?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *