Точно пред 10 години Мануел Нојер го прими најубавиот гол (Видео)

Капитенот на германската репрезентација ќе го памти волејот од половина терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *