Прекрасен спот од ИХФ посветен на македонската репрезентација (Видео)

За организаторите, Македонија е неверојатен тим кој било убаво што го имале на Мундијалот во Египет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *